Main Menu

Dne 4. záři se žáci oboru CR vydali do Prahy na akci „Roky velkých změn“. Sraz byl už tradičně na Masarykově nádraží. Rozdělili jsme se do skupin a převzali pracovní listy. Čekalo nás zodpovězení 10 otázek a plnění zadaných úkolů. 

Naše studentská CK HOBO TOUR třídy CR3A začala fungovat 6. 9. 2018. První hodiny předmětu Fiktivní firma jsme se seznámili se vzdělávací organizací Junior Achievement Czech, pod kterou bude naše firma spadat. Tuto organizaci přivedl do České republiky v roce 1992 Tomáš Baťa. Jejím posláním je poskytovat mladým lidem praktické ekonomické vzdělání. JA funguje ve 120 zemích světa již mnoho desítek let.

Na úvod školní roku jsme pro žáky 1. ročníků připravili tzv. "seznamovací dny". Žáci absolvovali seznamovací minikurz, kde si zahráli různé hry podporující týmovou práci a diskutovali o jejich budoucnosti na naší škole. "Seznamovací dny" se nesly většinou v duchu přátelské a uvolněné atmosféry. Na závěr tohoto dne byl pro žáky připraven oběd v naší školní jídelně.

Nerozhodujte o budoucnosti svých dětí pouze na základě internetových prezentací škol nebo vzdálenosti školy od bydliště a přijďte se na vlastní oči přesvědčit o skutečných kvalitách naší školy. Jsou to důležité roky pro celý život, rozhodněte se správně.

Dne 25. 4. 2018 jsme společně zavítali do Muzea čokolády, které se nachází v Celetné ulici, blízko Staroměstského náměstí. Ještě před začátkem exkurze jsme využili krátký rozchod a prohlédli si památky města Prahy. V úvodu naší čokoládové prohlídky jsme každý ochutnali originální belgickou pralinku.