Main Menu

Jedeme dál. Do školy se nechodí, ale výuka bude pokračovat přes internet podle rozvrhu. Základem je školní e-learnigový portál Moodle, který všichni dobře znáte a používáte. Právě sem vám budou učitelé více než dříve vkládat studijní materiály, informace ke studiu a úkoly. Pravidelně choďte do všech vašich kurzů, sledujte, co je nového a hlídejte si termíny odevzdání jednotlivých úkolů. Sledujte také aplikaci Bakaláři, kde se v třídní knize jede podle běžného rozvrhu.

Dne 20. 2. 2020 jsme se s několika spolužáky účastnili návštěvy Vysoké školy hotelové v Praze. Akce měla název: „Ochutnej VŠ“. Když jsme se dostavili na Vysokou školu hotelovou v Bohnicích, byli jsme mile přivítáni hlavními zástupci školy.

Maturitní ples naší školy se stejně jako několik předchozích let konal v Radiopaláci na Vinohradech. Večer patřil třídám HTCRGS4A a KČCU3B. Mohli jste vidět předtančení, slavnostní nástup a šerpování maturantů a absolventů. Následoval tanec s rodiči a učiteli a ukázka aerobiku. Nechybělo ani půlnoční překvapení obou tříd. Ples jsme si všichni užili.

Žákovská firma CK BONNE TOUR pořádala 15. 1. 2020 již 5. ročník soutěže Mladý průvodce. Tématem letošního školního kola byla „Svatební cesta“. Soutěže se zúčastnilo 10 týmů z 1. a 2. ročníku oboru CR. Žáci měli zpracovat v prezentaci přípravu minimálně 5denní svatební cesty do libovolné části světa. Svou práci měli prezentovat před soutěžní komisí a ostatními žáky v rozmezí 7 až 10 minut.

A máme to tu zase. Jako každý rok jsme se vydali s naší žákovskou firmou na vyhlášené vánoční trhy do Drážďan. Letos se zúčastnilo opravdu hodně studentů naší školy, a proto jsme se rozhodli rozdělit výlet na dva dny.