Main Menu

Ve dnech 29. 9. a 30. 9. 2021 do naší školy opakovaně zavítali dva příslušníci z Oddělení prevence Městské policie hl. m. Prahy, kteří se snaží posilovat právní vědomí občanů.

Dnes jsme se zúčastnili akce Srdíčkový den – Nadace pro nemocné děti. Nejdříve jsme obešli naši školu a pár učitelů samozřejmě přispělo na dobrou věc. Za to Vám moc děkujeme.

Dne 22. 9. 2021 proběhla na naší škole beseda na téma: „Studuj v zahraničí“. Navštívily nás dvě milé mladé slečny, které nás seznámily se svými zkušenostmi se studiem v zahraničí na vysokých školách.

Dne 16. 9. 2021 se na zelené louce u hotelu Chvalská Tvrz konala přehlídka středních odborných škol. Naše škola samozřejmě nemohla chybět a zaujala zde své čestné místo. Eliška Kovářová a Tomáš John byli vysláni společně s paní učitelkou Eliškou Luňákovou, aby naši školu reprezentovali.

Na úvod školního roku jsme pro žáky 1. ročníků připravili několik akcí, při nichž měli možnost se vzájemně více poznat a užít si společně strávený čas. Žáci absolvovali seznamovací minikurz, kde si zahráli různé hry podporující důvěru a týmovou práci. Dále si vytvořili seznam přání a očekávání od naší školy, s kterými se bude dále pracovat v posledním ročníku studia. Seznamovací minikurz se nesl v duchu přátelské a uvolněné atmosféry.