Main Menu

Od pondělí 30. 11. do pátku 4. 12. probíhal na naší škole opět projekt EDISON. Místo učitelů učili celý týden naše žáky studenti z pěti různých zemí světa:

Yuyutsu Rathore – z Indie

Tan Chong Earn – z Malajsie

Nella De Gyves -  z Mexika

Patrícia Ferreira – z Brazilie

Fatin Syazwani – ze Singapuru.

 

 

Co se nám na projektu líbilo?

„Vytváření přátel z různých zemí světa.“ „Pestrost zemí.“ „ Možnost nahlížet do života lidí z jiných zemí.“ „Poznali jsme nové lidi, nové země, jejich tradice, nové kultury, nové způsoby života.“ „Komunikovat celý týden v angličtině je velmi dobré.“ Nejvíce se nám líbila Patrícia: „Holka z Brazílie byla naprosto úžasná, všechny nás bavila, byla vtipná a snažila se všechny zapojit a rozveselit.“

 

Byly i věci, které se nám nelíbily, a protože všichni chceme, aby projekt EDISON pokračoval, věříme, že příští rok bude ještě lepší.

 

Fotogalerii z celého týdne najdete tradičně na našem Facebooku;)