Main Menu

Dne 15. 12. 2015 jsme v klánovické hale uspořádali tradiční Vánoční Futsal Cup. Téměř všechny třídy vybraly ze svých řad šestičlenné týmy hráčů, kteří před zápasem trénovali již celý podzim v hodinách tělesné výchovy. Po zahájení a ujasnění pravidel hry začal boj o postup do semifinále  a do finále, které proběhlo za fandění dalších spolužáků a vyučujících. Kolem poledne byl po napínavém utkání jasný vítěz turnaje, kterým se stal tým HT4A! Druhé místo obsadil tým HTGS3A a třetí místo hráči KČ3A.Během sportovního dopoledne nechyběl ani hudební doprovod v pauzách a vtipné komentování  spoluhráčů, kteří se chvílemi ujali role moderátorů. Na vyhlášení výsledků obdrželi první tři týmy z rukou svého kapitána diplom a všichni hráči cenu v podobě kuponu do školní kavárny. Nejcennější však byly zlaté, stříbrné a bronzové medaile za tato krásná umístění.

Na jaře se těšíme na setkání na Velikonočním volejbal cupu a na završení konce školního roku se chystáme nově uspořádat i turnaj v badmintonu. Vítězům gratulujeme a ostatním děkujeme za fair play!

Mgr. Lucie Burešová
zástupce ředitele školy