Main Menu

Dne 12. 10. 2016 jsme se zúčastnili tréninku prezidentů studentských firem na VŠE Praha.  Účastnili se prezidenti firem především z obchodních akademií a gymnázií, no a my ze SŠ Klánovice. Program setkání byl velice pestrý. Nejdříve nás přivítal ředitel JA Czech Josef Müller a pohovořil o historii a činnosti této organizace v České republice.

 

Pak nás projektová manažerka Markéta Javorská seznámila s projektem Social Innovation Relay. Následovala prezentace absolventů, členů klubu JA Alumni Czech. Nejzajímavější byla přednáška D. Dědičové o prokrastinaci a o tom, jak správně a efektivně vést svůj tým. Naše firma Allistra také dostala pozvánku od programového manažera Jakuba Schmida k návštěvě Zlína a Baťovy vily, sídla JA Czech.

 

Za CK Allistra Kristýna Vokáčková (prezidentka) a Jaroslav Trefil (viceprezident)     
S přispěním E. Novákové