Main Menu

Dne 21. 2. 2017 jsme měli možnost se zúčastnit Dne otevřených dveří na jediné soukromé hotelové škole v Praze. Hned po příchodu do školy jsme byli obslouženi v místní kavárně, kde nás uvítal ředitel školy a jako pozornost jsme dostali kávu a zákusek. Poté jsme obdrželi letáček s programem celého dne. Čekaly nás přednášky z různých předmětů, které se ve škole vyučují.


Neměli jsme možnost vidět všechny předměty, ale z těch, které jsme mohli navštívit, nás nejvíce zaujala francouzština, makroekonomie, marketing, ubytovací úsek a spousta dalších. Na této škole se učitelé velmi věnují svým studentům a jsou přátelští. Studenti mají možnost chodit na barmanský kroužek a my jsme na konci prohlídky měli možnost vidět barmanskou show tří studentů, kteří pracují jako barmani ve známém baru jménem Hemingway. Po skončení show jsme dostali oběd, který vařili studenti se střední hotelové školy. Pro učitelský doprovod měli jiný program – hodnocení  nápojů a pokrmů.

Naše pocity jsou velmi pěkné, protože nás zaujala výuka a přístup učitelů ke studentům, také se nám líbilo vybavení školy a velký výběr předmětů. Provádějící  byli studenti  školy, kteří nám se vším poradili a řekli nám spoustu informací o škole. Abychom zde jenom nechválili, jediné, co nás zarazilo, byla vysoká cena školného.

Děkujeme vedení naší školy za možnost této akce, které se zúčastnili Tomáš  Peňa, Jakub Radina, Klára Hulánová a Elina Agabekjan.

Eliška Doušová a Eliška Pivoňková