Main Menu

Ve dnech 28.1. -1. 3. 2017 jsme byli v Ostravě na soutěži  Ahol cup 2017. Dne 28. 1. jsme jeli do Ostravy, ubytování  jsme měli zajištěné ve Vítkovicích na ubytovně v Technologickém parku. Druhý den nás čekala soutěž. Vstali jsme, šli jsme na snídani a zaregistrovat se na jednotlivé soutěže: Tomáš Michek jako barista, Jakub Radina, Tomáš Peňa, Iveta Vosecká a Jakub Směšný jako kuchařský tým, Eliška Doušová a Eliška Pivoňková jako barmanky.


Při registraci jsme si vylosovali pořadové číslo a čekali, až půjdeme na řadu. Vyšlo to tak, že jsme se všichni podporovali navzájem a měli jsme to rychle za sebou. Po výkonu nás čekal velký oběd, který vařili studenti pořádající hotelové školy. Po obědě dlouhé čekání na výsledky. Okolo půl šesté jsme se všichni sešli ve velkém sále na slavnostní m vyhlašování. Nejdříve se vyhlašovali kuchaři, kteří skončili na čtvrtém místě, poté barista, který se umístil v bronzovém pásmu a nakonec barmani, obě jsme se umístily také v bronzovém pásmu. S výsledky  jsme byli spokojeni  a vyrazili jsme na hlavní nádraží v Ostravě, poté nás čekala dlouhá cesta do Prahy,kde  jsme se rozloučili a každý pokračoval domů.

Moc děkujeme vedení školy a učitelům, kteří nás tam vzali a trénovali nás na tuto soutěž. Už se těšíme na další příležitosti.

Eliška Doušová a Eliška Pivoňková