Main Menu

V pátek 31. 3. 2017 se žáci 3. a 4. ročníků zúčastnili zajímavého projektu firmy Student Agency Z lavice na palubu. Pracovníci firmy nás seznámili s historií, s bohatou činností a hlavně s otázkou personálního zabezpečení firmy.  Akce byla určena především pro letošní maturanty, ale u této firmy mohou pracovat „brigádně“ např. o víkendech i studenti. Nešlo jen o „suchou“ přednášku, ale o interaktivní program, kdy jsme soutěžili a přitom se i dobře bavili.

Přínosné pro nás byly rady jak psát životopis, co tam patří, a co naopak ne, jak se co nejlépe připravit na přijímací pohovor, který každého z nás určitě jednou čeká. Líbilo se nám i vystoupení stevardů, kteří nám vyprávěli o svých zkušenostech, a pobavili nás svými příběhy z cest žlutými autobusy po Evropě. Určitě někdo z nás o  nabídce brigády či pracovního poměru u Student Agency začne uvažovat.

Za žákovskou firmu CK Allistra Sára Penková s přispěním E. Novákové