Main Menu

Dne 7.12. 2017 jsme měli jako studenti střední hotelové školy opět možnost zúčastnit se dne otevřených dveří na jediné Vysoké hotelové škole v Praze. Po příchodu do školy pro nás byla připravena snídaně formou kávy a různých druhů zákusků. Následovalo přivítání ředitelem školy a obdržení harmonogramu pro celý den návštěvy. Měli jsme možnost navštívit různé přednášky, na kterých jsme se dozvěděli mnoho nových informací a být součástí výuky na VŠH.


Byli jsme součástí výuky marketingu, cestovního ruchu a lázeňství a mnohých dalších. Nejvíce nás ale zaujala hodina makroekonomie, kde jsme byli seznámeni s ekonomickou teorií. Po skončení programu jsme obdrželi oběd, kde nám byla naservírována výborná kuřecí roláda s bramborovou kaší. 

Návštěva na VŠH pro nás byla velkým přínosem, jelikož ve svém studiu plánujeme pokračovat. Jsme vděční, že nám naše škola poskytla takovouto možnost být na jeden den studentem Vysoké školy. 

Děkujeme vedení naší školy. Této návštěvy se zúčastnili následující studenti: Eliška Doušová, Žaneta Jarolímková, Jakub Radina, Eliška Pivoňková, Marek Bartůšek, Karolína Mikulová a jako poslední byla studentka Adéla Fabiánová.

Eliška Doušová, Žaneta Jarolímková -  HT3.A