Main Menu

V úterý 12.12.2017 se jako každoročně konal zájezd do adventních Drážďan, který pořádala naše JA firma CK AGIO. Všichni jsme se sešli před naší školou SŠ Klánovice v 6:50. Jakub Jonke a Aneta Ernestová usadili účastníky na svá místa do autobusu. Vedoucí zájezdu Hana Pukáčová překontrolovala počet účastníků a informovala je o průběhu cesty a také o všech následujících zastávkách. Pověděla krátkou historii o městě Ústí nad Labem a hradu Střekov.

Po příjezdu na hranice Hana řekla důležité informace o Německu a univerzitním městě Drážďany. V naší první zastávce v Drážďanech jsme podali výklad o historii Brühlových teras, Sasku, o Nové synagoze a Albertinu. Dále jsme se vydali podél řeky Labe a navštívili jsme památky, jako jsou například Královský palác, Semperova opera a Zwinger.

Po návštěvě všech významných památek následoval rozchod. Kdo měl zájem, mohl navštívit galerii Zwinger. Každý měl dostatek času na návštěvu adventních trhů, na zakoupení dárků ve známém obchodě Primark, či jiných obchodech. V 17.00 byl odjezd z autobusového nádraží, kde jsme se všichni sešli, bez jediného problému. Cesta byla klidná a všichni se radovali z nakoupených dárků a rádi nám vyplnili dotazníky spokojenosti. Výsledky dotazníků dopadly pro CK AGIO velice kladně. My, jako pořadatelé, jsme byli rádi, že jsme všechny účastníky dopravili ve zdraví a pořádku domů.

Za CK AGIO Aneta Beranová, Aneta Ernestová


Víte, že?

Výtěžek v hodnotě 1,000,- z vybraných peněz jsme se rozhodli věnovat organizaci DEBRA na podporu onemocnění motýlích křídel.