Main Menu

Víte, že skateboarding bude novou disciplínou na Olympijských hrách v Tokiu 2020? Honza Navrátil, žák 3. ročníku oboru Cestovní ruch, je od minulého roku zařazený do olympijského výběru České republiky právě v tomto sportu.


Na Mistrovství ČR ve skateboardingu obsadil Honza 4. místo v kategorii dospělých. V seriálu Českého poháru vyhrál kategorii juniorů a v celkovém pořadí dospělých skončil na druhém místě. V letošním roce začal Honza objíždět i závody Světového poháru, aby si vyjel body a získal zkušenosti s nejlepšími "ridery" světa. Závodil ve Francii, Švýcarsku, Jihoafrické republice, Lotyšsku, Německu a na spoustě domácích závodů. Největším úspěchem bylo 6. místo na Světovém poháru v Rize.

Díky tomu, že naše škola umožňuje talentovaným sportovcům studium podle individuálního vzdělávacího plánu, zvládá Honza skloubit náročný trénink se studiem. Jen tak dál!