Main Menu

Dne 11. 12. 2018 jsme se s naší cestovní kanceláří HOBO TOUR vydali na vyhlášené vánoční trhy do Drážďan. Zájezdu se zúčastnilo 63 studentů a zaměstnanců školy. Odjezd z Klánovic byl v 7:00 a během cesty nás provázel průvodce Matěj, který nám vyprávěl o zajímavostech při cestě.
S jedinou přestávkou na WC jsme do Drážďan dorazili v 10:00. Po příjezdu následovala prohlídka památek s průvodci z CK HOBO TOUR. Mohli jsme vidět například: Zwinger, Hofkirche, Frauenkirche, Yenidze, Semperovu operu a vánoční trhy. O každé památce měl jeden průvodce připravený výklad, který obsahoval zajímavé informace. Po prohlídce následovala návštěva Dopravního muzea, kterého se zúčastnilo pouze pár jedinců a ti si ho velmi pochvalovali.

Po programu byl 3 hodinový rozchod a většina studentů se vydala do známého obchodního řetězce Primark a na vánoční trhy načerpat atmosféru Vánoc. Bezproblémový odjezd byl v 17:00. Cesta zpátky byla velmi veselá a všichni si jí užili. A příští rok pojedeme určitě znovu!

Za CK HOBO TOUR Tomáš Pinkava a Jakub-Oliver Janíček