Main Menu

Dne 18. 12. 2018 proběhl Vánoční florbalový turnaj v prostorách Haly starosty Hanzala. Celkem se jej zúčastnilo 5 tříd. Studenti třídy CRGSHT 1. A dali dohromady jen základní sestavu, a přestože se zcela znaveni prali do posledních chvil, skončili na posledním místě. Předposlední místo zůstalo třídě CRGSHT 2. A, kterým se smůla lepila na paty. Bronzový pohár si odnesl tým složený z nematuritních tříd CUKČ1. A a CUKČ2. B. Přestože společně hráli členové tohoto týmu poprvé až na turnaji, dravě si vybojovali třetí místo.

Pomyslné finále se odehrálo mezi ročníky CRGSHT3. A a CRGSHT4. A. Třetí ročník s velmi šikovnými hráči ale nakonec podlehl a odnesl si velmi zaslouženě stříbrný pohár. S rozdílem jen jednoho gólu zvítězili ti nejstarší a nejzkušenější studenti maturitního ročníku CRGSHT 4. A. V závěru studenty překvapila paní ředitelka Juríková, která si udělala čas, aby vítězům slavnostně předala ceny.

Sabina Křížová