Main Menu

Dne 20. 2. 2020 jsme se s několika spolužáky účastnili návštěvy Vysoké školy hotelové v Praze. Akce měla název: „Ochutnej VŠ“. Když jsme se dostavili na Vysokou školu hotelovou v Bohnicích, byli jsme mile přivítáni hlavními zástupci školy.

V první hodině nás zavedli do posluchárny, kde probíhala přednáška na téma makroekonomie. V učebně bylo asi 30 vysokoškoláků, všichni se zaměřením na hotelnictví, management a cestovní ruch. Po přednášce nám ukázali provoz školy a vybavení několika poslucháren. Nechyběla ani výtečná degustace, kde jsme měli možnost ochutnat několik pokrmů, mimo jiné i výborný flambovaný banán. A ti šťastnější z nás, kteří už dosáhli plnoletosti, měli možnost ochutnat i míchané alkoholické nápoje. Navštívená vysoká škola nás zaujala svým přístupem a určitě bude patřit k těm, o které projevíme zájem po ukončení studia na hotelové škole v Klánovicích.

Závěrem bychom rádi poděkovali za možnost vyzkoušet si vysokou školu nanečisto.

Karolína Kubalíková, HT3A