Main Menu

Naše žákovská firma nezahálí ani v "době koronavirové", kdy probíhá výuka na dálku. 20. května pořádala JA CZECH videopřednášku na téma "Můžeš podnikat". Zúčastnila se nejen naše CK BONNE TOUR, ale i ostatní žáci z oboru CR. Spojilo se skoro 170 studentů z celé České republiky, aby se zúčastnili přednášky mladých podnikatelů. O své cestě k úspěchu nám vyprávěli Jan Dolejš, úspěšný lektor digitálních dovedností, a Ondřej Krátký, majitel a šéf firmy Liftago. Dozvěděli jsme se, jakými profesemi prošli, jaké překážky museli překonávat, co museli udělat, aby se dostali tam, kde dneska jsou.


Přednáška byla velice poučná, ale i zábavná a příjemná. Studenti se po celou dobu aktivně zapojovali do diskuse. Dozvěděli jsme se spoustu informací o tom, jak mladý člověk může uspět ve světě podnikání, a že nic není nemožné, pokud do toho jde s odhodláním. Moc se nám líbila hesla, která kluky doprovází na cestě k úspěchu: DĚLEJ SI, CO CHCEŠ! NENECH SI DO TOHO KECAT! DĚLEJ TO S LÁSKOU!

Za CK BONNE TOUR Patricie Rynglová s přispěním E. Novákové