Main Menu

Od pondělí 5. října přechází škola na distanční výuku, kterou jsme si vyzkoušeli již na jaře minulého školního roku. Od žáků víme, že nejsložitější pro ně během výuky na dálku byly různé způsoby komunikace od jednotlivých učitelů. Proto je nyní pro všechny primární informační kanál školní systém Bakaláři, kam učitelé zapisují hodiny, zadávají domácí úkoly, klasifikaci, případně se odkazují na další rozšiřující informační systémy (Moodle, Kulinářské umění, online učebnice...) a  plánují online hodiny pomocí aplikace Google Meet.


V době distanční výuky používejte aplikaci Bakaláři na počítači. Mobilní aplikaci berte jako zjednodušený doplněk, který se hodí pro rychlý přehled během běžné výuky a nemusí mít všechny funkce, které jsou během distanční výuky potřeba. 

Jak se připojit k online hodině a další návody a tipy pro práci s informačními systémy školy najdete na portále jaknato.hotelova-skola.cz