Main Menu

Na úvod školního roku jsme pro žáky 1. ročníků připravili několik akcí, při nichž měli možnost se vzájemně více poznat a užít si společně strávený čas. Žáci absolvovali seznamovací minikurz, kde si zahráli různé hry podporující důvěru a týmovou práci. Dále si vytvořili seznam přání a očekávání od naší školy, s kterými se bude dále pracovat v posledním ročníku studia. Seznamovací minikurz se nesl v duchu přátelské a uvolněné atmosféry.

Na další dny si pro žáky prvních ročníků připravila akci "Poznáváme Klánovice" CK Covid 20 (studentská firma CR4). Každý den se jedna třída "prváků" seznámila s historií svojí nové školy i s městskou částí, kde budou všichni trávit nyní několik svých krásných mladých let. Žáci si pod vedením průvodců prošli i část známé Naučné stezky - Klánovický les. Akce probíhala formou soutěže mezi jednotlivými skupinami žáků. Jednotlivé skupinky žáků se lépe poznali během seznamovací hry s míčem, kde každý představil sám sebe a vymyslel otázku pro dalšího studenta. Dále proběhla soutěž ve znalostech zeměpisu a orientaci. Vítězné družstvo se mohlo těšit na sladkou odměnu.

Ing. Blanka Hrdinková (výchovná poradkyně) a CK Covid 20