Main Menu

Dnes jsme se zúčastnili akce Srdíčkový den – Nadace pro nemocné děti. Nejdříve jsme obešli naši školu a pár učitelů samozřejmě přispělo na dobrou věc. Za to Vám moc děkujeme.


Pak nás čekala cesta do Prahy, kde jsme nejdříve zápasili se zpožděním vlaku, ale nakonec jsme dojeli. Přijeli jsme na Masarykovo nádraží, odkud jsme se posléze vydali na Václavské náměstí. Náš plán byl takový, že se rozdělíme do skupinek, kde v jedné skupince byli kluci a ve druhé holky. Za úkol jsme se měli ptát lidí, zda nepřispějí na dobrou věc, a našlo se jich opravdu hodně.

Tato nadace nám ukázala, že děti také potřebují pomoc od ostatních a my jim rádi pomůžeme. Děkujeme paní učitelce Hlouškové, že uspořádala tuto akci, a také děkujeme účastníkům CR2A. Byl to úžasný zážitek a určitě bychom si ho zopakovali.

Sára Kratochvílová, CR2A