Naši žáci vykonávají svou praktickou výuku pod vedením šéfkuchařů, F&B manažerů a instruktorů praktického vyučování na pečlivě vybraných pracovištích, která úzce spolupracují se školou. Našim společným cílem je nastupující generaci předat co nevíce zkušeností potřebných v daném oboru.
 

Aureole
www.aureole.cz

pracoviste aureoleRestaurant se nachází ve  27. patře City Tower, nejvyšší budovy v Česku (109 metrů). Hosté si zde mohou vychutnat pokrmy slavného šéfkuchaře Jiřího Krále, který sbíral zkušenosti v Indonésii, Itálii, Paříži nebo Norsku. V Praze vedl kuchyni ve Francouzské restauraci Obecního domu, k jeho oblíbeným hostům patřil princ Edward a vařil i pro George Bushe mladšího. Koncept podniku je doplněn originálním pojetím fusion cuisine, která spočívá v propojení rozdílných světových kuchyní.

Od školního roku 2015-2016 se Jiří Král - náš bývalý student, vrací do klánovické školy nyní už jako odborný garant dohlížející na kvalitu výuky gastronomických předmětů.

arrowarrow 
Podívejte se na video z tohoto pracoviště

 

 

Hotel Marriott

www.marriott.com

pracoviste marriottPrague Marriott hotel se nachází v centru města, pouze několik kroků od překrásného Obecního domu a pár minut chůze od dalších významných míst, jako jsou například Staroměstské náměstí s proslulým orlojem, Pařížská ulice a Židovské město. 

Vyznačuje nadstandartními službami, pohodlím a vynikající pohostinností. Součástí hotelu jsou vyhledávané restaurace Midtown Grill s šéfkuchařem Janem Wiesnerem, Bourbon Bar a Espressamente Illy, kde si můžete vychutnat šálek espressa či jiné lahodné kávy.

arrowarrow Podívejte se na video z tohoto pracoviště   

Wellness Hotel STEP
www.wellness-hotel-step.cz

pracoviste stepWellness Hotel Step je 4hvězdičkový unikátní hotelový komplex ubytovacích, konferenčních, společensko-zábavních, sportovních a wellness služeb.

Možnosti stravování zahrnují bohatou snídani jako teplý bufet podávanou v jídelně. Mezinárodní kuchyně je podávána v restauraci na terase. Bar u bazénu podává deserty a snacky. 


Wellness Hotel Step nabízí konferenční vybavení, kopírování a počítače stejně jako nosiče zavazadel, pronájem aut a žehlící službu. V hotelu hostům nabízí jacuzzi, masáž shiatsu a wellness centrum, a také bowling, badminton a kulečník. Fitness centrum nabízí tělocvičnu, jízdní kola a lekce fitness.

arrowarrow Podívejte se na video z tohoto pracoviště

 


 

Fastgood Restaurant
www.fastgood.cz

pracoviste fastgoodPřáním profesionálního kuchařského týmu restaurantu Fastgood je nabídnout každému zákazníkovi gurmánský zážitek; jedinečný díky nezpochybnitelné kvalitě ingrediencí, odborné přípravě a působivé prezentaci. Cílem restaurantu je poskytovat nadstandardní služby ve společném stravování.

Špičkové kuchyňské vybavení navržené speciálně pro Bufetovou restauraci Fast Good v Prosek Pointu zdůrazňuje preciznost a moderní techniku, která kuchaře inspirují k vytváření nových receptů a umožňuje přípravu poctivé domácí kuchyně bez používání polotovarů, instantních výrobků. Konvektomaty, holdomaty, indukční woky a sporáky, grilovací tály a profesionální vybavení cukrárny umožňuje kuchařům a cukrářům připravit prvotřídní pokrmy zdravého a vyváženého stravováni.

arrowarrow Podívejte se na video z tohoto pracoviště

  

Hotel DAP
www.daphotel.cz

pracoviste dapNově zrekonstruovaný moderně zařízený Hotel DAP*** – Dům armády Praha, který se nachází jen několik minut od Pražského hradu.

V moderní, plně klimatizované hotelové restauraci Evropa se hosté mohou přesvědčit, že snahou hotelu je poskytnutí co nejkvalitnějších služeb. Ochutnat zde přitom můžete nejen tradiční česká jídla, ale i pokrmy mezinárodní kuchyně.

arrowarrow Video z tohoto pracoviště se připravuje 

 

  

 

 

Grand Cru
www.grand-cru.cz

pracoviste grandcruVaří mezinárodní kuchyni. Důraz klade hlavně na čerstvé a kvalitní české i zahraniční suroviny. Nemá žádnou specializaci, žádná omezení, jednoduše vaří to, co je baví. Dbají o dokonalý soulad jídla s vínem. Grand Cru svou nabídku menu pravidelně obměňuje a restaurace je uvedená v Michelinském průvodci.

arrowarrow Podívejte se na video z tohoto pracoviště