Žákovská CK

V rámci projektu Junior Achievement zakládají studenti třetího ročníku oboru Cestovní ruch vlastní žákovskou firmu, která je aktivní v oblasti turismu.

Studenti třetího ročníku oboru Cestovní ruch si každý rok v září pod hlavičkou Junior Acheivement založí svoji vlastní cestovní kancelář, kterou v průběhu celého následujícího školního roku provozují. Tato cestovní kancelář pořádá a nabízí různé poznávací zájezdy, exkurze a další akce pro studenty školy i veřejnost.


Žáci si mezi sebou ve třídě rozdělí pracovní role a fungují jako skutečná firma, včetně hospodaření a vedení všech důležitých listin a dokladů. Studenti spravují firemní sociální sítě, na kterých informují o připravovaných i proběhlých akcích.

 

Tímto vám chceme představit naší žákovskou cestovní kancelář ze Střední hotelové školy Klánovice. Co vlastně děláme? Pořádáme výlety a zajímavé zájezdy pro naši školu. Jestli se rozhodnete přidat, zaručeně zažijete dobrodružství a legraci. Budou se o vás starat naši průvodci. Sledujte nás na sociálních sítích, ať vám nic neunikne, a rozhodně neváhejte využít možnosti široké škály našich služeb.